Menopausal Formula (135 капсули)

Категорија: SKU: CLVT-24

2,129 ден

(0 reviews)

3 х 3 капсули дневно или по препорака на лекар

999 на залиха

Опис

За време на менопаузата и по нејзиното завршување се менуваат женското тело и метаболизмот. Воедно се зголемува ризикот за одредени заболувања кои може да се превенираат (остеопороза, кардиоваскуларни болести). Во производот Menopausal Formula, Ви нудиме мешавина од активни состојки кои на природен начин може да ги намалат непријатните симптоми на менопауза (иритабилност, жешки бранови, покачување на тежина) и да го намалат ризикот од различни заболувања.
На кого го препорачуваме? • на жени во менопауза кои се соочуваат со непријатни симптоми • на жени кои сакаат да го намалат ризикот од заболувањата поврзани со менопауза

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Menopausal Formula (135 капсули)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products