Medela- кеси за замрзнување на мајчино млеко/25

Категорија: SKU: MDLA-24

1,390 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Breastmilk bags 25 – кеси за замрзнување на мајчино млеко (ME 008.0403)

Кеси за безбедно и хигиенско чување и замрзнување на мајчино млеко. Зазема помалку простор отколку чување во шишиња. Двојните ѕидови на кесата обезбедуваат долгорочно складирање. Претходно стерилизирани. Патентот за затварање прави кислородна бариера што го заштитува мајчиното млеко не дозволувајќи тоа да ги загуби скапоцените хранливи материи. Дното на кесата е така направено за истата да може да стои исправено безбедно и самостојно.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Medela- кеси за замрзнување на мајчино млеко/25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products