MAXMEDICA ЛАКСО МАКС/10 кесички

270 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Природно решение за проблеми со дигестивниот тракт

Лаксо Макс е додаток во исхраната базиран на лактулоза и суви екстракти од кора од ајдучка трева, лисја од сено, монголски корен од глуварче и цвет од камилица. Лисјата од сено и кората од ајдучка трева придонесуваат за нормално функционирање на цревниот тракт.

Индикации

Препорачливо е да користите Лаксо Макс при:

проблеми со запек
проблеми со надуеност и гасови
да се одржи нормалното здравје на цревниот тракт

Пакување: 10 кесички

Начин на употреба: 1 кесичка, 2-3 пати неделно. Содржината на кесичката ставете ја во чаша и посипете ја со 200мл млака вода. Измешајте го растворот и веднаш испијте го. После тоа може да испиете уште една чаша вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “MAXMEDICA ЛАКСО МАКС/10 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products