MAXMEDICA ИМУНО Ц ПЛУС X 30 капсули

310 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Имуно Ц плус капсулите се формулирани врз основа на ехинацеа, витамин Ц и цинк. Овие три компоненти можат да придонесат за нормално функционирање на имунолошкиот систем.

Се препорачува да се користат капсули Imuno C plus:
за зајакнување на имунитетот
при настинки, настинки и инфекции на горниот респираторен тракт
да ја стимулира природната одбрана
превентивно, во сезоната на вируси
кај инфекции на уринарниот тракт
да ги заштити клетките од оксидативен стрес

1 капсула дневно наутро.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “MAXMEDICA ИМУНО Ц ПЛУС X 30 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products