MAXMEDICA ГИНКО МАКС/30 капсули

232 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Ефективноста на Гинко Макс
Капсулите Гинко Макс помагаат во подобрувањето на циркулацијата, концентрацијата и меморијата.

Најдобар ефект на Гинко Макс е забележан при ублажување на заболувања на мозочното стебло. Го зголемува протокот на крв низ капиларите, со што се подобрува периферната циркулација. Покрај тоа, тој има позитивен ефект врз еластичноста на вените, така што може да се користи за хемороиди и проширени вени.

Индикации
Препорачлива е да употреба на капсули Гинко Макс при:
Намалена концентрација
Слаба меморија
Вртоглавица и тинитус
Нарушена циркулација и болка во нозете
Деменција
Церебрална инсуфициенција

Пакување: 30 капсули

Начин на употреба: Се препорачува земање 1 капсула дневно со оброк.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “MAXMEDICA ГИНКО МАКС/30 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products