MAXMEDICA ГИНГЕР-ИН/60 таблети

388 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Таблетите се формулирани врз основа на екстракт од ризом од ѓумбир, кој помага во подобрување на варењето на храната и помага во лекување на благи грчеви на гастроинтестиналниот тракт, олеснувајќи ги симптомите што ги придружуваат. Екстрактот од ризом од ѓумбир има и позитивно влијание врз имуниот систем.

Се препорачува да се користат при:
тешкотии во варењето на храната
надуеност и гасови
гадење и повраќање
диспепсија
слаб имунитет

Се препорачува да се зема 1 таблета дневно.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “MAXMEDICA ГИНГЕР-ИН/60 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products