Леден чаj Липтон // 24 лименки во едно транспортно пакованје

Категорија:

864 ден 880 ден

(0 reviews)

Повелете освежетесе во овие жески летни денови.

Липтон ледениот чај овозможува освежување на душата и вкус на кој нема д аостанете равнодушни.

 

Опис

Број еден во светот на ледените чајеви

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Леден чаj Липтон // 24 лименки во едно транспортно пакованје”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Berkant MusliСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Mak Standard
Visit Store
More Products