Lavazza Blue компатибилни Ginseng Капучино 20 пар

Категорија: SKU: 98404

338 ден

(0 reviews)

Опис

100% компатибилни капсули за Лаваца Блу кафемати.

Капучино со вкус на карамела и ванила. 

Made in Italy🇮🇹 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Lavazza Blue компатибилни Ginseng Капучино 20 пар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products