LADIVAL KIND SPRAY 50 SPF 200ml

Категорија: SKU: STADA-5

775 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Чувствителна кожа Ладивал®
• Погоден за чувствителна кожа со избалансирана и грижлива формула
• емулзија масло во вода; ослободени од парфем, вештачки бои и конзерванси

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “LADIVAL KIND SPRAY 50 SPF 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products