LADIVAL ALLERG GEL 20 SPF 200ml

Категорија: SKU: STADA-1

610 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Ладивал® алергиска кожа
• Погоден за преосетливост на сонце и мрсна кожа
• Хидро дисперзивен гел; ослободени од парфем, вештачки бои, конзерванси, емулгатори
• Погоден за деца и бебиња кои имаат нежна кожа; исто така идеален за спортови на вода и атопична кожа
• Емулзија вода во масло / масло во вода Хранливо и навлажнувачко млеко; ослободени од парфем, вештачки бои и конзерванси

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “LADIVAL ALLERG GEL 20 SPF 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products