LA ROCHE Lipikar Gel Lavant 400ml

Категорија: SKU: LRCH-17 Ознаки: ,

760 ден

(0 reviews)

Да се нанесува секојдневно на лицето и телото за хидратација на кожата. Нежно да се масира. Да се исплакне.

999 на залиха

Опис

Без сапун, без парабени.
Нежно ја чисти и штити чувствителната кожа на целото семејство. Ја одржува физиолошката pH вредност на кожата. Не ги пецка очите.
Чувствителна и сува кожа на целото семејство. Бебиња, деца и возрасни. Погодно за скалпот на бебињата и интимниот предел.
Содржи смирувачки ниацинамид и карите масло што ги враќа липидите за обнова на бариерата на кожата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “LA ROCHE Lipikar Gel Lavant 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products