LA ROCHE HYALU B5 KREM 40ml+подарок SERUM 10ml

Категории: , SKU: LRCH-160

1,555 ден

999 на залиха

Опис

Сетот содржи:

La Roche-Posay Hyalu B5 крем 40 ml

La Roche-Posay Hyalu B5 Serum 10 ml

Цел: Сет од 2 производи со ефект против стареење.

Дејство: Кремот го враќа волуменот на кожата. Хидрира во длабочина. Ја враќа еластичноста. Брчките се помалку видливи. Погоден за секој тип на кожа.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products