LA ROCHE Мицеларна вода ULTRA – осетлива кожа 200ml

679 ден

(0 reviews)

Да се нанесе со памучна вата на лицето, очите и усните. Без плакнење. Само за надворешна употреба.

999 на залиха

Опис

Совршено ја отстранува шминката и нечистотиите.
Ја остава кожата чиста без да се исуши.
Овозможува чувство на свежина.
Без сапун. Без вештачки бои. Без алкохол. Без парабени.

Совршено отстранува шминка од чувствителна кожа на лицето, очите и усните, земајќи ја во предвид нејзината физиолошка рамнотежа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “LA ROCHE Мицеларна вода ULTRA – осетлива кожа 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products