Kanister za zacuvuvanje na svezinata na kafeto

Категорија: SKU: 98986

833 ден 1,190 ден

(0 reviews)

Опис

Kanister za zacuvuvanje na svezinata na kafeto

Brand: BLUE NÅMAD Italy

Инстантна испорака на вашата нарачка до посакуваната адреса во Македонија. Плаќање при достава или онлајн.

Разгледајте ги сите производи на StoreHub

Бидете во тек со промоциите и попустите, заследете ја нашата Facebook страница StoreHub

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ШОПИНГОТ

Шопинг 24/7 – 365

Шопинг забавата е во GO:Viral. Ви нудиме најразлични категории, инстантно доставени преку TaxiHub на вашата посакувана адреса во Скопје за само 1 час или низ Македонија за само 1 ден.

Продавајте на најпосетуваната шопинг дестинација во Македонија

Без разлика дали сте сопственик на бренд, препродавач, нови сте во продажбата или го правите тоа со години – GO:Viral има широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да го најдете вашиот клиент и да го развиете вашиот бизнис онлајн.

Изградете бесплатна онлјан продавница

Доколку сте фирма или индивидуалец, доколку нудите нови или половни производи, GO:Viral е совршеното место за да ги пласирате вашите производи.

Онлајн продавница во 4 чекори

 

Создади профил

Создадете профил како продавач. Внесете име и лого и пополнете ги останатите полиња. Вашата продавница е изградена. Честитки!

 

Внесете ги вашите производи

Внесете неограничен број на производи, менувајте цени, давајте попусти и правете промоции.

 

Бидете во чекор со вашата продавница

Лесно следете ги нарачките на клиентите и растот на продажбата преку вашата контролна табла достапна на PC, таблет или телефон.

 

Исплата за продажба

Исплатата за вашите нарачки ја добивате веднаш при преземањето на нарачката од кај вас, а доставата препуштете ја на TaxiHub

Стани Продавач

Контакт: 078405010

Едиствен метод за зачувување на свежината на меленото или кафе во зрно-вграден еднонасочен CO2 вентил за исфрлање на CO2 гасовите што ги емитуваат кафе зрната, еден од факторите за уништување на свежината односно аромата на кафето.

CO2 вентилот е истиот оној вентил што го има кај поквалитетните паковки на еспресо.

-CO2 вентилот не дозволува пристап на влагата, нај големиот непријател на свежото кафе.

-садот е потполно херметички затворен и не дозволува влез на кислород.

-не дозволува пристап на светлина.

-поседува датумар за пратење на датумот на складирање на кафето.

-вашето кафе останува  свежо неколку месеци после складирање.

Капацитет: 450-520 грама. Боја: Сребрена

Kanister za zacuvuvanje na svezinata na kafeto

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Kanister za zacuvuvanje na svezinata na kafeto”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store

Product Enquiry

More Products