JAMIESON Digestive enzimes/90 таблети

790 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Jamieson™ Digestive Enzymes, Дигестивни ензими, претставува дигестивна ензимска формулација која содржи: алфа-амилаза, бромелин, целулаза, лактаза, липаза, папаин, кои помагаат во подобрување на метаболизмоу на протеините, мастите, јаглехидратите, скробот, млечните производи и влакната.

Употреба: 1 обложена таблета 3 пати дневно со оброк.

Пакување: пластично шише со 90 обложени таблети.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “JAMIESON Digestive enzimes/90 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products