Italian Coffee Dolce Gusto Red Fruit Iced Tea x16 капсули

Категорија: SKU: 99104

260 ден

(0 reviews)

Може да се приготви како ладен или топол чај.

Опис

Може да се приготви како ладен или топол чај.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Italian Coffee Dolce Gusto Red Fruit Iced Tea x16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products