Italian Coffee Dolce Gusto Ice Coffee (Нескафе) x16 капсули

Категорија: SKU: 99101

260 ден

(0 reviews)

Не содржи млеко. Се приготвува како ладно или топло.

Опис

Првото нескафе за Долче Густо кафемати.

Не содржи млеко. Се приготвува како ладно или топло. 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Italian Coffee Dolce Gusto Ice Coffee (Нескафе) x16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products