Italian Coffee™️comp.Dolce Gusto*Relax (микс на билки) Чај х16капсули

Категорија: SKU: 98936

260 ден

(0 reviews)

Опис

растенија и цвет од пасифлора, цвет од камилица вулгарис, лисја од мелиса официналис, лисја и цветови од глог – во различни пропорции.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Italian Coffee™️comp.Dolce Gusto*Relax (микс на билки) Чај х16капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products