Italian Coffee™️comp.Dolce Gusto*Digesti Чај (микс на билки) х16капсули

Категорија: SKU: 98937

260 ден

(0 reviews)

Опис

Состојки: лист од портокал, лимонова трева (30%), лисја од рузмарин (20%), анасон (10%), коријандер (10%), лисја од пеперминт (45%), камилица.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Italian Coffee™️comp.Dolce Gusto*Digesti Чај (микс на билки) х16капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products