Italian Coffee™️comp.Dolce Gusto* Lemon-Zenzero Лимон-Џинџер х16

Категорија: SKU: 98935

260 ден

(0 reviews)

Опис

ѓумбир (40%), лимонска трева, корен од сладок корен, пеперминт, бел хибискус, кора од лимон (1%), 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Italian Coffee™️comp.Dolce Gusto* Lemon-Zenzero Лимон-Џинџер х16”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products