Italian Coffee™️ Dolce Gusto Топло БЕЛО ЧОКОЛАДО со ванила x16капсули

Категорија: SKU: 98915

280 ден

(0 reviews)

Напитокот не содржи кафе. Kids friendly.

Опис

Топло бело чоколадо со нежен влус на ванила.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Italian Coffee™️ Dolce Gusto Топло БЕЛО ЧОКОЛАДО со ванила x16капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products