INVITOP MAX Прочистувач на воздух

Категорија: SKU: MPRO-42

8,499 ден

(0 reviews)

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

999 на залиха

Опис

Карактеристики на производот:

Моќност: 50 W
Простор на прчистување: 50 m2
Капацитет: 400 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
Димензии: 270*303*497 mm
Teжина: 4.6 kg
Поврзување со WiFi
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло

Прочистувачите на INVITOP се инспирирани од потребата на секој човек да живее здраво. Изработени се од најквалитетни, рециклирачки материјали со цел да се одржи врската со природата . Носители се на најпрестижните светски награди за најдобар дизајн и може да се вклопат во сечиј дом .

Моделот Max е еден од најголемите во понудата. Опремен е со троделен филтер кој врши филтрацијa на воздухот и ги елиминира тврдите честици од него како прашината и влакната, формалдехидот и бензенот од чадот , непријатните мириси, бактериите и PM честиците. Има минимална потрошувачка на електрична енергија и покрива површина до дури 50m2. Дизајниран е рамномерно да го прима и распоредува воздухот од сите страни, располага со сензор за следење на квалитетот на воздухот , OLED дисплеј, амбиентално светло , како и WI-FI функција со која ќе ја пратите и контролирате работата на истиот и надвор од домот.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “INVITOP MAX Прочистувач на воздух”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products