INNVENTA SPERGINN FORTE/12 кесички

Категорија: SKU: INNVNT-15

1,392 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Моќна формулација за подобрување на машкото репродуктивно здравје

– Моќна формулација за јакнење на машкото репродуктивно здравје
– Докажано зголемува квалитет, број и подвижност на сперматозоидите
– Придонесува за плодност и одржување на нормално ниво на тестостерон во крвта
– Комплементарен на хормонската терапија
– Ефикасен при третман на еректилна дисфункција
– Заштита на клетките од оксидативен стрес
– Комфорно дозирање, еднаш дневно

Активни состојки:
1 кесичка: L-аргинин 2500 mg, таурин 500 mg, витамин Ц (L-аскорбинска
киселина) 180 mg, коензим Q10 200 mg, витамин Е (D-алфа-токоферилацетат) 30 mg, цинк (цинк-L-пидолат) 1,5 mg.

Дозирање – употреба:
1 кесичка на ден, да се раствори во 200 ml вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “INNVENTA SPERGINN FORTE/12 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products