INNVENTA LONGUPINN SPRAY/50ml

Категорија: SKU: INNVNT-8

1,299 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Топикален спреј за ефикасна контрола на предвремена ејакулација

– Единствено природно решение за одложување на ејакулацијата
– Брз тераписки ефект, уште од првата доза
– Го продолжува задоволството, подобрувајќи го квалитетот на живот на двајцата партнери
– Локалната примена оневозможува појава на системски несакани ефекти
– Едноставна примена и висока комплијанса
– Безбеден за долготрајна употреба

Активни состојки:
Екстракт од плод на Zanthalene (Zanthoxylum Bungeanum), масло од каранфилче
(Eugenia caryophyllus), патентиран клатрат на глицерил-полиметакрилат Lubrajel®, сок од лист од алое (Aloe Barbadensis), бисаболол.

Дозирање – употреба:
ПРЕД УПОТРЕБА ДА СЕ ПРОТРЕСЕ! Се аплицира една до две дози во областа на пенисот и нежно се масира, 10 минути пред сексуалниот однос.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “INNVENTA LONGUPINN SPRAY/50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products