INNVENTA IMUNITINN C+ZN/10 таблети

109 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Заштита од инфекции во текот на 24 часа

– Превенција на вирусни инфекции на респираторен тракт
– Ублажување и лекување на симптоми на грип
– Стимулација на имуниот систем
– Заштита на клетките од оксидативен стрес
– Комфорна терапија, примена еднаш на ден

Активни состојки:
Витамин C 500 mg, цинк-цитрат трихидрат 32,15 mg, од кои цинк 10 mg.

Дозирање – употреба:
Возрасни: Се пие 1 таблета дневно со чаша вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “INNVENTA IMUNITINN C+ZN/10 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products