HORMOCENTA Special Cream Extra Rich 75ml

Категорија: SKU: HRMCNT-6

672 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Специјална крема Extra rich наменета за нежна anti-age нега на МНОГУ СУВА и ЧУВСТВИТЕЛНА кожа Маслото од цвет од шафран ја штити кожата од загуба на влажност. Какао путерот ја омекнува кожата Провитаминот Б5 ја навлажнува, омекнува и смирува кожата Ексклузивен Фито-Активен-Комплекс од состојки со научно докажано дејство – црвена детелина и волчји корен за докажан anti age ефектНачин на употреба: се нанесува рамномерно на исчистена кожа на лицето и вратот наутро или навечер.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA Special Cream Extra Rich 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products