HORMOCENTA Peeling Cream 50ml

Категорија: SKU: HRMCNT-3

357 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Нежна пилинг крема без додаток на парфем. Нежно ги отстранува мртвите клетки, длабински ја чисти кожата, ја прави мазна и сјајна. Ексклузивните состојки АЛОЕ ВЕРА и БАМБУС ја измазнуваат кожата, даваат влажност и делуваат антивоспалително. Природните гранули од ОРИЗОВ ВОСОК имаат пријатна нежна конзистенција и целосно се топат.Начин на употреба: неколку пати во неделата се нанесува рамномерно на водена кожа на лицето и вратот и се прави масажа со кружни движења, па се измива обилно со вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA Peeling Cream 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products