HORMOCENTA Night Cream 50ml

Категорија: SKU: HRMCNT-5

640 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Наменета за ноќна нега на нормална до сува кожа, со моќни сосотојки кои ја подобруваат регенерацијата во текот на ноќта и ги измазнуваат брчките (екстракт од сладунец, алантоин и витамини А+Е кои имаат антивоспалително дејство). Ексклузивен Фито-Активен-Комплекс од состојки со научно докажано дејство – црвена детелина и волчји корен за потврден anti age ефект. Нашата Hormocenta студија покажа: � 36% зголемена хидратација на кожата � кожата е за 12% поцврста и поотпорна � еластичноста на кожата се подобрува за 10%Начин на употреба: се нанесува рамномерно на исчистена кожа на лицето и вратот навечер.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA Night Cream 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products