HORMOCENTA Intensive Serum Limited Edition 25ml

Категорија: SKU: HRMCNT-1

955 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Моќен маслен концентрат со свилена текстура која инстантно се впива во подлабоките слоеви на кожата каде ефикасно делува во измазнувачки на брчките. Резултати: Ослободување од непријатното чувство на затегање. Кожата останува мека и еластична. Превенира од предвремено стареење. Ја намалува сувоста.Начин на употреба: се нанесува рамномерно на исчистена кожа на лицето и вратот во текот на денот. Се аплицира пред да се нанесе вообичаениот производ за нега на кожата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA Intensive Serum Limited Edition 25ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products