HORMOCENTA Intensive Regenerative Capsules 10

Категорија: SKU: HRMCNT-2

250 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Билката ливадско срамниче ја негува кожата и ја штити од дехидратација. Бизабололот ја смирува кожата. Витаминот F ја снабдува кожата со есенцијалните масни киселини. Природниот комплекс за заштита на кожата ја смирува кожата, го неутрализира црвенилото и ги зацврстува бариериерните својства на кожата. Штити од надворешни влијанија.Начин на употреба: Се отсекува крајот на капсулата, и внатрешната содржина се нанесува рамномерно на исчистена кожа на лицето и вратот наутро или навечер. Се аплицира пред да се нанесе вообичаениот производ за нега на кожата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA Intensive Regenerative Capsules 10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products