HORMOCENTA Hyaluron Cream 50ml

Категорија: SKU: HRMCNT-9

640 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Лесна формула која интензивно ја хидрира кожата и делува против нејзино стареење. Хијалуронската киселина обезбедува интензивна влажност и ја задржува во погорените слоеви на кожата. Со фруктозен полимер, глицерин, витамини А + Е кои делуваат навлажнувачки, измазнувачки и смирувачки на кожата. Резултати: Ја оддржува кожата мека и еластична. Интензивно ја навлажнува кожата и ја штити од надворешни влијанија. Ја намалува сувоста. Моќно anti-age дејство! Начин на употреба: се нанесува рамномерно на исчистена кожа на лицето и вратот наутро или навечер.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA Hyaluron Cream 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products