HORMOCENTA dneven krem 75 ml

Категорија: SKU: HRMCNT-8

640 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

HORMOCENTA дневниот крем е наменет за интензивно навлажнување и дневна нега и на најспецифичните типови кожа. ☉ Моќната формулација видливо ја измазнува кожата и ефикасно ја штити од предвремено стареење. Со масло од макадамиа, ши путер и витамини А + Е кои ја контролираат содржината на масти и придонесуваат за продукција на колаген. Ексклузивен Фитоaктивен комплекс од состојки со научно докажано дејство – црвена детелина и волчји корен за потврден anti age ефект.Начин на употреба: се нанесува рамномерно на исчистена кожа на лицето и вратот во текот на денот, за заштита од УВ зраците. Се аплицира пред да се нанесе вообичаениот производ за нега на кожата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HORMOCENTA dneven krem 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products