HoReCa Nespresso Inissia + DG Aeroccino/Freddotore + 300 капсули

Категорија: SKU: 98539

10,990 ден

(0 reviews)

Опис

Комплетно решение за угостителски објекти: ресторани, хотели, теретани, пабови.

Може да приготвите:

-еспресо

-капучино, макијато, лате, топло или ладно

-топло чоколадо

-топло млеко

-ладно кремасто млеко

-Чаеви

Што содржи пакетот:

⬆️Оригинален Крупс Неспресо кафемат

⬆️Оригинален Нестле/Долче Густо уред за автоматско приготвување на млеко за капучино, лате и макијато Аерочино Долче Густо

⬆️1000 капсули еспресо Carraro Primo Matine

Предности:

Опремата е во ваша сопственост

Нема обврзувачки договори

Нема ограничување за минимална месечна потрошувачка на кафе

Ниска потрошувачка на електрична енергија, не повеќе од 300 денари месечно

Секогаш свежо еспресо со богата крема

Голем избор на кафе напитоци и еспреса

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “HoReCa Nespresso Inissia + DG Aeroccino/Freddotore + 300 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products