Gratis dispenzer za kapsuli so sekoja poracka nad 2500 den

Категорија: SKU: 99081

2,500 ден

(0 reviews)

Опис

Со порачка на  Nespresso или NOA капсули по ваш избор со вредност од над 2500 денари добивате диспензер за до 40 капсули потполно ГРАТИС.

При порачка, во делот за напомена впишете го вашиот избор на капсули или почекајте да ви се јави некој од нашите оператори.

Продажната вредност на диспензерот кој го добивате гратис е 1390 денари.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Gratis dispenzer za kapsuli so sekoja poracka nad 2500 den”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products