Gratis 2 double wall casi so poracka nad 2500 denari

Категорија: SKU: 99082

2,500 ден

(0 reviews)

Опис

 Со секоја порачка на мелено или еспресо во зрно по ваш избор со вредност од над  2500 денари, добивате гратис double wall еспресо чаши од 80 мл чија продажна вредност е 490 денари.

Модел на чаши: https://7grama.coffee/Blue-Nåmad-Double-Wall-espresso-cup-80ml-x2-чаши-p272435772

При порачка, во делот за напомена впишете го вашиот избор на кафе или почекајте да ви се јави нашиот оператор.


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Gratis 2 double wall casi so poracka nad 2500 denari”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products