Gimoka Nespresso Deciso espresso x10 капсули

Категорија: SKU: 99188

129 ден

(0 reviews)

100% Robusta, Intensity: 12/13

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Gimoka Nespresso Deciso espresso x10 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products