Gift deluxe Box 6 паковки од 62 грама мелено

Категорија: SKU: 52CDE22

990 ден

(0 reviews)

Опис

Ексклузивно пакување од 6 различчни типа на Арабика од 62 грама. Идеално за подарок.

Дополнителни информации

Тежина 0.4 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Gift deluxe Box 6 паковки од 62 грама мелено”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products