Garibaldi NOA Eclissi White kafemat so x48 gratis kapsuli

Категорија: SKU: 99035

3,590 ден 6,590 ден

(0 reviews)

Опис

Garibaldi NOA Eclissi White kafemat so x48 gratis kapsuli

Garibaldi Noa е еден од најинтелигентните кафемати на капсули на пазарот.

Дело е на вториот по големина еспресо бренд во Италија и мегу 5. најголеми кафе компании на планетава: https://gcrmag.com/the-complete-picture-with-gruppo-gimoka/

✔️Патентиран “shower” систем на капсула кој овозможува рамномерна естракција на кафето од самата капсула, за побогата крема и арома.

✔️Користи последна генерација на Garibaldi капсули со “autoprotective” технологија за зачувување на квалитетот и свежината на кафето и до 2 години.

✔️И не само еспресо, со овој кафемат со само 1 клик може да приготвите макијато, капучино, топло млеко, чај, топло чоколадо, по фер цени на капсули од само 13.7 ден за еспресо и 9.9 за млеко.

✔️Овој кафемат е спремен да го програмирате во ваша желба.

✔️Може да ја програмирате температурата на самиот напиток, пре-инфузијата но и должината на самиот напиток.

✔️NOA ќе ве информира кога во резервоарот ќе нема доволно вода, но ќе ве алармира и кога ќе е спремен за чистење од бигор.

Гаранција: 2 години.

 

 

Garibaldi NOA Eclissi White kafemat so x48 gratis kapsuli

Разгледајте ги сите производи на StoreHub

Бидете во тек со промоциите и попустите, заследете ја нашата Facebook страница StoreHub

Стани Продавач

Контакт: 078405010

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ШОПИНГОТ

Шопинг 24/7 – 365

Шопинг забавата е во GO:Viral. Ви нудиме најразлични категории, инстантно доставени преку TaxiHub на вашата посакувана адреса во Скопје за само 1 час или низ Македонија за само 1 ден.

Продавајте на најпосетуваната шопинг дестинација во Македонија

Без разлика дали сте сопственик на бренд, препродавач, нови сте во продажбата или го правите тоа со години – GO:Viral има широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да го најдете вашиот клиент и да го развиете вашиот бизнис онлајн.

Изградете бесплатна онлјан продавница

Доколку сте фирма или индивидуалец, доколку нудите нови или половни производи, GO:Viral е совршеното место за да ги пласирате вашите производи.

Онлајн продавница во 4 чекори

 

Создади профил

Создадете профил како продавач. Внесете име и лого и пополнете ги останатите полиња. Вашата продавница е изградена. Честитки!

 

Внесете ги вашите производи

Внесете неограничен број на производи, менувајте цени, давајте попусти и правете промоции.

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi NOA Eclissi White kafemat so x48 gratis kapsuli”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store

Product Enquiry

More Products