Garibaldi Noa кафемат со 96 капсули со Гратис Карго

Категорија: SKU: 98897

3,990 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

3990 денари со вклучени 96 капсули по ваш избор и гратис карго достава*.

❗️Понуда за канцеларии, купете 592 капсули по избор за 8890 денари, кафематот ќе го добиете за 0 денари: bit.ly/GratisNoa

Garibaldi Noa е еден од најинтелигентните кафемати на капсули на пазарот.

Дело е на вториот по големина еспресо бренд во Италија и мегу 5. најголеми кафе компании на планетава: https://gcrmag.com/the-complete-picture-with-gruppo-gimoka/

✔️Ова е меѓу ретките кафемати со неверојатни 20 бара на притисок.

✔️Користи последна генерација на Garibaldi капсули со “autoprotective” технологија за зачувување на квалитетот и свежината на кафето и до 2 години.

✔️И не само еспресо, со овој кафемат со само 1 клик може да приготвите макијато, капучино, топло млеко, чај, топло чоколадо, по фер цени на капсули од само 13.7 ден за еспресо и 9.9 за млеко.

✔️Цени и каталог на капсули за овој кафемат: https://tinyurl.com/GaribaldiKapsuli

✔️Овој кафемат е спремен да го програмирате во ваша желба.

✔️Може да ја програмирате температурата на самиот напиток, пре-инфузијата но и должината на самиот напиток.

✔️NOA ќе ве информира кога во резервоарот ќе нема доволно вода, но ќе ве алармира и кога ќе е спремен за чистење од бигор.

Посетете го нашиот канал на Youtube за повеќе инфо и видео упатства: http://Bit.ly/kafemat

Достапен во нашите продажн места во Рамсторе Мол Скопје и Козле кај ОУ Владо Тасевски на следниве локации: https://bit.ly/Lokacii

Гаранција: 2 години.

🚚*Гратис карго достава до адреса на територија на град Скопје и гратис достава до база на Карго Експрес во секој град. Доколку сакате гратис достава до адреса надвор од град Скопје, доплатата е 50 денари.


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Noa кафемат со 96 капсули со Гратис Карго”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products