Garibaldi Noa кафемат на капсули со Гратис Карго достава

Категорија: SKU: 98842

2,650 ден

(0 reviews)

Опис

Нова количина до 20 Септември. ( испорака се врши од 20 Септември)

Стандардна цена: 5990 ден. намалена цена: 2650* денари со Гратис карго достава*.

*Цената важи само за првите 72 клиенти во оваа пратка.

Garibaldi Noa е еден од најинтелигентните кафемати на капсули на пазарот.

Дело е на вториот по големина еспресо бренд во Италија и мегу 5. најголеми кафе компании на планетава: https://gcrmag.com/profile/view/the-complete-picture-with-gruppo-gimoka

✔️Ова е меѓу ретките кафемати со неверојатни 20 бара на притисок.

✔️Користи последна генерација на Garibaldi капсули со “autoprotective” технологија за зачувување на квалитетот и свежината на кафето и до 2 години.

✔️И не само еспресо, со овој кафемат со само 1 клик може да приготвите макијато, капучино, топло млеко, чај, топло чоколадо, по фер цени на капсули од само 13.7 ден за еспресо и 9.9 за млеко.

✔️Цени и каталог на капсули за овој кафемат: https://tinyurl.com/GaribaldiKapsuli

✔️Овој кафемат е спремен да го програмирате во ваша желба.

✔️Може да ја програмирате температурата на самиот напиток, пре-инфузијата но и должината на самиот напиток.

✔️NOA ќе ве информира кога во резервоарот ќе нема доволно вода, но ќе ве алармира и кога ќе е спремен за чистење од бигор.

Посетете го нашиот канал на Youtube за повеќе инфо и видео упатства: http://Bit.ly/kafemat

Достапен во нашите продажн места во Рамсторе Мол Скопје и Козле кај ОУ Владо Тасевски на следниве локации: https://bit.ly/Lokacii

Гаранција: 12 месеци.

*Гратис карго достава до адреса на територија на град Скопје и гратис достава до база на Карго Експрес во секој град. Доколку сакате гратис достава до адреса надвор од град Скопје, доплатата е 50 денари.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Noa кафемат на капсули со Гратис Карго достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products