Garibaldi Latte Млеко за Капучино/макијато х16 капсули

Категорија: SKU: 98839

159 ден

(0 reviews)

Опис

Млеко за приготвување на макијато/капучино/лате.

Кликнете на копчето за долго кафе а потоа користете капсула за еспресо на копчето за кратко кафе.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Latte Млеко за Капучино/макијато х16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products