Garibaldi Hot Chocolate Топло Чоколадо х16 капсули

Категорија: SKU: 98841

250 ден

(0 reviews)

Опис

Иделна должина е 100-120  мл или х1 клик на копчето за долго кафе.

Препорачуваме да направите неколку тестови за да го добиете вашиот омилен вкус.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Hot Chocolate Топло Чоколадо х16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products