Garibaldi Espresso Зрно Gusto Dolce 1kg

Категорија: SKU: 98788

690 ден

(0 reviews)

Опис

1.8% Кофеин.

Чоколадни ноти со ноти на сушено овошје. Ниска киселост со богато тело и средна горчливост.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Espresso Зрно Gusto Dolce 1kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products