Garibaldi Delizio/Cremesso Selezione 1860 100% Arabica х16 капсули

Категорија: SKU: 98859

250 ден

(0 reviews)

997 на залиха

Опис

Спој на 4 Арабики. 

Intensity: 7/10

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Delizio/Cremesso Selezione 1860 100% Arabica х16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products