Garibaldi Delizio/Cremesso Млеко х16 капсули

Категорија: SKU: 98890

159 ден

(0 reviews)

Опис

Пригответе капучино со користење на оваа капсула 80-100 мл идеална доза, а потоа користете 1 капсула еспресо.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Delizio/Cremesso Млеко х16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products