Garibaldi Delizio/Cremesso Лимон Чај х16 капсули

Категорија: SKU: 98889

230 ден

(0 reviews)

Опис

Лимон Чајсо само 1 капсула. 120-150 мл идеална доза.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Garibaldi Delizio/Cremesso Лимон Чај х16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products