Femipause

Категорија: SKU: PHRMS-6 Ознака:

868 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Капсулите Femupause се додаток во исхраната кој, благодарение на неговиот состав, конкретно ги ублажува менопаузалните симптоми кои се случуваат во различни периоди од денот.

Сите жени кои се соочуваат со проблеми со менопаузата, со овие капсули за првпат добија целодневна поддршка, со цел да можат да уживаат во нивните најдобри години.

Тие се потполно природен производ направени од растителни екстракти и се погодни за вегетаријанци и вегани.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Femipause”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products