Eucerin DermoPURE Измивачки гел за масна кожа 400ml

Категорија: SKU: ECRN-44 Ознака:

732 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Дејство:
– Нежно го отстранува вишокот на себум и дава мат-ефект на кожата.
– Одлична ефикасност и подносливост од кожа склона кон акни.
– Компатибилен е со препарати за третман на акни.
– Некомедоген.
Активни состојки:
– Активен површински комплекс за измивање (6% Ampho-Tenside), без сапун.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Eucerin DermoPURE Измивачки гел за масна кожа 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products