Eucerin DermatoCLEAN Млеко за чистење лице со хијалурон, за сува кожа 200ml

Категорија: SKU: ECRN-34 Ознака:

602 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Eucerin DermatoCLEAN Млекото за чистење лице со хијалурон е со богата кремаста текстура:
Ја отстранува шминката.
Помага кожата подобро да дише.
Докажано е дека е компатибилно со чувствителната кожа.
Ја прихранува сувата и чувствителна кожа.

Содржи иновативна комбинација од активни состојки:
APG комплекс: ефикасен и нежен комплекс за отстранување на нечистотиите.
Глуко-глицерол: природна хидратантна активна состојка.
Хијалуронска киселина: интензивна хидратација.

Резултат:
Кожата е видно помека и помазна.
Кожата е подготвена за негата што следи.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Eucerin DermatoCLEAN Млеко за чистење лице со хијалурон, за сува кожа 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products