Espresso bar 1кг зрно

Категорија: SKU: 104152

459 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Еспресо идеално за ресторани и канцеларии. Нежно пржено, дава богата крема со темно карамела боја.

100% Италијанско еспресо произведено во Венеција.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Espresso bar 1кг зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products